>

Lead & Lead Generation Nedir?

İngilizcede ticari/ekonomik anlamda “potansiyel/hedef müşteri” veya “müşteri adayı” olarak çevrilen lead markamızın sattığı bir ürün ya da hizmetin hedef kitlesinde bulunan potansiyel müşterisinin bizden teklif alabilmek için iletişim bilgilerini bırakması lead olarak tanımlanır.

Potansiyel müşterinin bize iletişim bilgilerini bırakması onlarla satış görüşmelerini yapabilmemizi de mümkün kılar. LEADBOOSTER sayesinde tarafınıza gelen leadler potansiyel satışın biraz üstünde sıcak satışın ise hemen altındadır.

LEADBOOSTER Nedir?

Profesyonel bir satış destek ekibi kurmak, oldukça maliyetli ve uzun vadeli bir süreçtir. LEADBOOSTER, markanızı ve ürün/hizmetlerinizi hedef kitlenize doğrudan tanıtarak satış ekibiniz için birebir aday müşteri randevusu organize eden ve böylece satışlarınızı arttırmayı hedefleyen “B2B müşteri adayı oluşturma” hizmetidir.

TEKNOLOJİYİ İNSAN İLE BULUŞTURDUK

Müşteri Oluşturma Sürecinizde, Telefonla Pazarlama ve İnsan Dokunuşu Vizyonumuzu birleştirdik.

Telefonla pazarlama ve satış alanındaki 20 yıllık tecrübemizle LEADBOOSTER'ı yarattık, potansiyel müşterilerinizle daha hassas şekilde etkileşim kurmanızı sağlayan İnsan Dokunuşuyla Lead Oluşturma Sürecini yarattık.

SATIŞA HIZ KATTIK

İş ortağınız olarak müşteri yaratma çalışmalarınızı devralıyoruz. Eğitimli telefonla pazarlama ekibimizle, titiz, doğru ve eyleme geçirilebilir satış aramaları yapıyoruz.

Tüm faaliyetleri düzenli olarak izliyor ve raporluyoruz. Periyodik olarak güncelleme ve strateji toplantıları gerçekleştiriyoruz.

SATIŞA DEĞER KATTIK

Sizi doğru Pazar hedeflemesi ile potansiyel müşterilerinizle tanıştırıp, bir araya getirerek olumlu bir müşteri deneyimi yaratıyoruz.

Hedeflerinizle özdeşleşiyor ve hedeflerinize ulaşma yolunda en iyi profesyonelleri sağlıyoruz.

Satış ekibiniz ise sadece müzakereleri ve satış kapama işini yönetiyor.

Siz de yeni potansiyel müşterilerinize ulaşmak için hemen başvurun

LEADBOOSTER ile işletmeniz için B2B potansiyel müşterilere ulaşmanız ve satışa hız katmanız çok kolay. Detaylı bilgi için lütfen formu doldurun.

leadbooster-guncel-logo-vektorel-disi

Copyright © 2022 by TEMPO BPO. All Rights Reserved

Copyright © 2022 by TEMPO BPO. All Rights Reserved